Ostatnio dodane lub modyfikowane wpisy w katalogu.

Biała lista VAT - integracja

Witryna opisuje aspekty prawne i techniczne wykazu podatników VAT (zwanego rejestrem VAT lub białą listą podatników) oraz prezentuje narzędzie - program do obsługi białej listy podatników VAT (tzw. Biała Księga Podatników). Dzięki usłudze on-line dostępnej przez stronę WWW możliwe jest dokonywanie masowej i automatycznej weryfikacji podatników VAT w wykazie udostępnionym przez KAS bez limitów dziennych. Nasza aplikacja pozwala na bezproblemową i szybką integrację z białą listą VAT za pomocą API lub plików. Dowiedz się jak efektywnie korzystać z wykazu podatników VAT, sprawdzać status kontrahenta w bazie VAT i numery rachunków bankowych - NRB w sposób zautomatyzowany przy użyciu API oraz pliku płaskiego. Witryna porusza również kwestie prawne i organizacyjne związane z nowymi obowiązkami przedsiębiorców, które weszły w życie 1 stycznia 2020 roku. Moduł NIP Skaner - Biała Lista VAT to:- Narzędzie do hurtowej weryfikacji kont bankowych przedsiębiorców w wykazie podatników VAT- Integrator do białej listy- Narzędzie do weryfikacji poprawności numeru NIP- Narzędzie do sprawdzenia poprawności NIP unijny - VIES system- Moduł sprawdzający czy kontrahent jest czynnym podatnikiem VAT- Mechanizm do pozyskania numerów rachunków bankowych kontrahentów do rozliczeń VAT w Białej Liście VAT- Narzędzie do weryfikacji numeru rachunku bankowego w rejestrze VAT lub pliku płaskim - białej księgi VAT- Odpowiedź czy kontrahent posługuje się NIP Unijnym - kontrola w rejestrze VIES- Oprogramowanie umożliwiające kontrolę dostawców, ich statusu działalności- Odpowiedź czy firma o podanym NIP nie zawiesiła lub nie zamknęła działalności- Narzędzie do sprawdzenia czy firma istnieje i prowadzi aktywną działalność- Poprawność danych kontrahenta w rejestrach firmy- Integrator GUS i Wykazu podatników VAT z innymi systemami IT- Wyszukiwarka numeru REGON kontrahenta- Narzędzie do weryfikacji masowej firm na podstawie numeru NIP- Oprogramowanie do importu danych adresowych firmy z rejestrów publicznych- Konwerter danych adresowych firmy do formatu maszynowego arkusza - CSV, Excel
Wpis w kategorii:

Mezoterapia mikroigłowa Łódź

Cosinus Med zaprasza - w ofercie centrum medycyny estetycznej oferuje zabiegi takie jak mezoterapia mikroigłowa Łódź, jalupro, lipoliza iniekcyjna a także depilacja przy użyciu lasera. Zajrzyj na stronę www centrum i poznaj ofertę na zabiegi zarówno dla kobiet i mężczyzn - te upiększające, uleczające i te poprawiające zdrowie czy komfort życia, takie jak mezoterapia mikroigłowa Łódź, leczenie nadpotliwości czy peelingi chemiczne.
Wpis w kategorii:

Okazje cenowe

Biuro nieruchomości AZielińska przedstawia okazje cenowe na nieruchomości różnego typu - w tym na działki, mieszkania, grunty, apartamenty czy domy jedno- i wielorodzinne. Wejdź na stronę www jaką prowadzi biuro nieruchomości AZ z Poznania i sprawdź okazje cenowe - na stronie znajdziesz ofertę wraz z opisem i zdjęciami.
Wpis w kategorii:

Sushi Warszawa dostawa, promocja

Najlepsze Sushi Warszawa dostawa, promocja - sprawdź aktualny cennik i dostępne rabaty wchodząc na stronę www restauracji Sushi&Ramen. Rozsmakuj się w kuchni japońskiej i zamów Sushi Warszawa dostawa, promocja, Ramen, Pad Thai czy różnorodne przystawki. Zapraszamy do lokalu, do jedzenia na wynos lub do zamówień z dowozem - możliwość zamówienia przez stronę www.
Wpis w kategorii:

Pomiary instalacji elektrycznej Gdańsk

Potrzebujesz doświadczonego elektryka z Gdańska? Skontaktuj się z firmą MMG, świadczącą usługi elektryczne woj. pomorskie. Elektryk wykona dla Ciebie bezpieczne instalacje elektryczne, uziemienia, pomiary instalacji elektrycznej Gdańsk czy modernizację istniejących instalacji. Wejdź na stronę www i sprawdź ile kosztują pomiary instalacji elektrycznej Gdańsk ! Zapraszamy!
Wpis w kategorii:

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

Prywatny ośrodek terapii uzależnień In Puris to wykwalifikowana kadra psychoterapeutów. Doświadczenie w połączeniu z ciągłym poszerzaniem wiedzy na temat nowoczesnych metod walki z uzależnieniami pozwala na prowadzenie skutecznej terapii. Leczymy wszelkie uzależnienia. Od wielu lat staramy się, aby nasze leczenie było jak najbardziej efektywne. Przeprowadzamy bezpieczny detoks, który pozwala na skuteczniejszą terapię.
Wpis w kategorii:

Serwery Minecraft - najlepsza lista serwerów Minecraft

Posiadasz swój własny serwer Minecraft? Dodaj go do naszej listy i pokaż go światu. Serwery-Minecraft.pl to najpopularniejsza lista serwerów. Znajdziesz u nas najlepiej oceniane przez użytkowników serwery Minecraft. Szukasz popularnych i wysoko ocenianych serwerów Minecraft czy interesują Cię nowe serwery ze świeżymi pomysłami? U nas znajdziesz je wszystkie.
Wpis w kategorii:

Nuty od Darka - serwis z nutami na piano i gitarę

Nuty od Darka to obszerny serwis internetowy, w którym odnajdziecie ogromną bazę materiałów muzycznych z kanału YT
Wpis w kategorii:

Dachy Lublin

Doskonałe pokrycia dachowe, świetne ceny i profesjonalne doradztwo. Sprawdzone rozwiązania i produkty dachowe. Dostęp do najlepszych i najnowocześniejszych pokryć dachowych w jednym miejscu. Dachówki ceramiczne, dachówki betonowe, blachodachówki, blachy na rąbek, okna dachowe, rynny i akcesoria dachowe.
Wpis w kategorii:

Małgorzata Dekoracja i Automatyka sp. z o.o.

Firma Małgorzata Dekoracja i Automatyka sp. z o.o. już od 1989 roku, współpracuje z właścicielami polskich domów oraz hoteli, restauracji i innych obiektów z segmentu HoReCa. Dostarczane przez firmę dekoracje, to między innymi firanki, zasłony, rolety rzymskie i zasłony panelowe. Firma także dostarcza najwyższej jakości systemy automatycznego zaciemnienia okien, takie jak karnisze elektryczne, rolety elektryczne wewnętrzne i rzymskie.
Wpis w kategorii:

Ceramika handmade - naczynia ceramiczne, talerze, miski, kubki

Ceramiczne ozdoby dla domu to nie tylko wyborny patent na domowe dekoracje, ale także idealny prezent dla bliskich. Galeria ceramiki DUET to platforma, gdzie można kupić niezwykłe szkliwione naczynia ceramiczne: misy, patery, talerze, kubki, czarki oraz zjawiskowe ozdoby ceramiczne: anioły, świeczniki, wazony, doniczki. Nasza dyscyplina to rzeczy unikatowe, niepowtarzalne i równolegle funkcjonalne. Zapraszamy do naszego sklepu ceramikaduet.pl, gdzie prawie codziennie uwidaczniają się nowe wyroby.
Wpis w kategorii:

2017 © linkuj.pl - katalog stron