Ostatnio dodane lub modyfikowane wpisy w katalogu.

Aleksandra Marzyńska

Jestem autoryzowanym przewodniczką po Rzymie i jego okolicach. Zapraszam wszystkich do miejsca, gdzie mieszają się wszystkie style i kultury światowe. Skorzystajcie z moich usług, a gwarantuję wspaniałą podróż i odkrywanie tajemnic miasta Romulusa. Oferuję pomoc w zorganizowaniu waszego pobytu w Rzymie i poza miastem, utworzenie indywidualnych programów zwiedzania, porady w znalezieniu dobrego noclegu, nie tylko w Rzymie, propozycje poruszania się po mieście, rezerwacje biletów do muzeów. Zabiorę was w zamierzchłe czasy życia miasta i wspólnie poznamy jego historię od czasów zamierzchłych do dnia obecnego, aż pod koniec poczujecie się jak prawdziwi Rzymianie. Moje wieloletnie doświadczenie zdobyte na bogatym w historie terenie Rzymu pozwala mi zapoznać was z miastem i jego zabytkami w sposób wyjątkowy i niepowtarzalny. Przybyłam do Rzymu w 1976 roku i zaraz po ukończeniu studiów zdałam egzaminy na przewodnika licencjonowanego po Rzymie i jego okolicy. Kilka lat dalej zdałam też kolejne egzaminy uprawniające do oprowadzania po Ogrodach i Pałacach Watykanu. Oprowadzam w językach polskim, włoskim i angielskim grupy turystyczne, pielgrzymki, grupy specjalne, liczne rodziny jak też turystów indywidualnych.
Wpis w kategorii:

Agencja Ubezpieczeniowa Sebastian Michno Gdańsk

Przed wyborem odpowiedniego ubezpieczenia samochodu, warto jest porównać wiele ofert online ubezpieczeń i wybrać najlepszą. Zakres podstawowej polisy ubezpieczeniowej OC na samochód jest we wszystkich Towarzystwach Ubezpieczeniowych taki sam, co gwarantuje Ustawa o ubezpieczeniach obowiązkowych, różni je jednak cena.
Wpis w kategorii:

Konopny sklep

Aby wspomóc swoje ciało i uregulować jego funkcje, najlepiej wybrać kilka bogatych w roślinne składniki suplementów diety, takich jak np. acerola, aloes i głóg. Przeciwutleniacze w nich obecne pomogą spowolnić starzenie. Od niedawna popularny suplement diety stanowi olejek CBD, który stosowany jest do łagodzenia części objawów chorób psychicznych i neurologicznych, takich jak zaburzenia lękowe lub stwardnienie rozsiane. Artykuły z konopi to nie tylko olejek w postaci płynu, lecz również pasty, kremy, a nawet herbata. W ofercie sklepu znajdziesz wyroby o rozmaitych stężeniach czystego CBD, w związku z czym możliwe jest zwiększanie dawki składnika aktywnego. Nawet najmocniejszy koncentrat CBD nie jest psychoaktywny z uwagi na brak THC. Poza suplementami diety i artykułami z CBD, oferujemy także naturalne kosmetyki do twarzy, stóp i włosów. Przykładowo maść świerkowa sprawdzi się na stany zapalne, a produkty ze srebrem poprawią stan cery. Jako że działania prozdrowotne powinny być całościowe, oferujemy zdrową żywność, na przykład herbaty z kwiatami i olej konopny. Wszystkie nasze produkty powstają z najwyższej jakości składników o znanym pochodzeniu, a ich produkcja jest kontrolowana. Żywność i suplementy diety nie zawierają konserwantów i barwników. Zwracamy uwagę na to, aby wszystko było prawdziwie ekologiczne – klienci cenią sobie naszą uczciwość i są zachwyceni produktami.
Wpis w kategorii:

Ogłoszenia | fyx.pl

Jeżeli Państwo pragniecie przekazać każdemu coś istotnego, nic łatwiejszego! Skorzystajcie proszę z naszej przestrzeni reklamowej i w ten właśnie sposób pozwólcie, aby istotne dla Państwa wieści rozeszły się szybko.Umieszczając ogłoszenie na FYX.pl, możecie mieć Państwo pewność, że Wasz przekaz dotrze do odpowiednich konsumentów. Na naszej stronie bez trudu odnajdziecie odpowiednie miejsce dla wszelkich ogłoszeń drobnych.Tutaj z łatwością i za darmo zamieścicie ogłoszenia wszelkich kategorii np.: dom, ogród, dla dzieci, bilety, motocykle, muzyka, nieruchomości, praca, komputery, książki, sport i wreszcie telefony. Innymi słowy, proponujemy dla każdego coś dobrego. W celu zamieszczenia ogłoszenia, wystarczy stać się bezpłatnym członkiem i dodać ogłoszenie.Można również wyróżnianie ogłoszeń. Dzięki nam załatwisz wszystko w Małopolsce i Krakowie.
Wpis w kategorii:

Przyprawy Royal Brand

W naszej ofercie można znaleźć przyprawy z całego świata - całe, cięte lub zmielone. Posiadamy również linię produktów typowych dla Europy Środkowej, takich jak Czosnek Niedzwiedzi, Cebula w płatkach czy Jałowiec. Przyprawy jednorodne maja opatentowane zamknięcie przy pomocy metalowego oczka, dzięki czemu można produkt eksponować na stojaku. Tego typu prezentacja powoduje zwiększone zakupy i podkreśla jakość prezentowanego produktu.
Wpis w kategorii:

Filmy online

Oglądasz taki gatunek filmu, jaki akurat pasuje do twojego humoru, a nie taki, jaki akurat emitują stacje telewizyjne czy kina. Internetowe zasoby filmów są bardzo bogate w tytuły znane i mniej znane.Jeśli wydaje ci się, że oglądanie w domu nie jest tak przyjemne jak oglądanie na wielkim kinowym ekranie, to również może się zmienić. Filmy online oglądasz w najprzyjemniejszym miejscu, twoim domu, w wybranym przez siebie towarzystwie, lub w błogiej ciszy. Oglądasz bez obaw, że ktoś z rzędu obok zaszeleści papierkiem lub zagłuszy seans rozmową. Jeśli oglądanie w kinie uprzyjemnia ci popcorn, w domu również możesz go przygotować- w mikrofali bądź w rondelku- i będziesz mieć pewność, że jest świeży i chrupiący.Oglądając online unikasz reklam, a nawet jeśli takie się pojawiają, to po rejestracji lub wykupieniu abonamentu przestaną ci przeszkadzać. Abonament na platformach z serialami i filmami nie powinien wiele różnić się od ceny weekendowego biletu do kina, z tą różnicą, że abonament wystarczy ci na miesiąc lub jakikolwiek inny okres czasu, nie tylko na jeden film.Jeśli film, który wybrałeś, nie spodoba ci się, w każdej chwili możesz go przerwać i szybko zastąpić innym, bez konieczności kupowania kolejnego biletu. Możesz również przerwać film i wrócić do niego w każdej chwili nie czekając aż stacja telewizyjna wyemituje powtórkę.
Wpis w kategorii:

Prace ziemne, ziemia ogrodowa, wyburzenia, kontenery na gruz, koparka

Firma Kopart&Bud specjalizuje się w robotach ziemnych. Podstawowe to usługi koparką oraz minikoparką. Wypożyczalnia koparek oraz koparko-ładowarki. Prowadzimy sprzedaż ziemi ogrodowej i kamienia ogrodowego w mieście Biała Podlaska. Ponadto wykonujemy podstawowe usługi ogrodnicze jak zakładanie trawników i poziomowanie gruntu. Naszym klientom wykonujemy usługi brukarskie i wynajem wywrotki na godziny. Wywóz gruzu z załadunkiem to całkiem nowa usługa którą wdrażamy.Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Wpis w kategorii:

Veritas Polska - opieka seniora w Polsce

Veritas Polska zapewnia całodobową opiekę seniora na terenie całej Polski. Taka usługa jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują pomocy w opiece nad osobą starszą. Opieka seniora odbywa się w jego domu co oznacza, że nie musi on opuszczać bezpiecznego otoczenia. Opiekunka zajmuje się opieką nad seniorem przez całą dobę, pomaga mu w poruszaniu się, pilnuje jego diety, podaję mu leki, dba o jego higienę. Jej obowiązki zależą od wymagań oraz stanu podopiecznego. Ostateczny koszt opieki nad osobą starszą można w łatwy sposób poznać wchodząc na stronie Veritas Polska w zakładkę „Wycena Opieki”. Wszystkie osoby zainteresowane szczegółami związanymi z opieką seniora w domu - zapraszamy do kontaktu.
Wpis w kategorii:

Adwokat Biznesu Magdalena Biedrzycka

Nazywam się Magdalena Biedrzycka. Jestem Adwokatem Biznesu i Mediatorem. Pomagam przedsiębiorcom bezpiecznie rozwijać biznes.Doradzam firmom w zakresie bieżącej obsługi, opiniuję i przygotowuję umowy gospodarcze, zabezpieczam majątek osobisty przedsiębiorcy i jego rodziny, prowadzę negocjacje i mediacje.Pomagam także w kryzysie. Kiedy biznes nie idzie zgodnie z planem pomagam przy restrukturyzacji zobowiązań, a jeżeli jest taka konieczność także przy upadłości.Moją specjalnością są procesy sądowe. Od ponad 10 lat czynnie prowadzę i uczestniczę w wielu procesach sądowych dotyczących w szczególności: odpowiedzialności członków zarządu, naruszenia prawa do firmy, roszczeń z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy, spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych.Ważny jest dla mnie osobisty kontakt z Klientem. Jestem skuteczna w rozwiązywaniu problemów.Spytaj mnie jak prowadzić bezpieczny biznes.
Wpis w kategorii:

Seguro - otwieranie zamków i drzwi

Od 1991 prowadzę swoją firmę. Specjalizuję się w wąskiej dziedzinie ślusarstwa a dokładnie w awaryjnym otwieraniu drzwi do mieszkań i samochodów. Jestem ślusarzem z wykształcenia i zamiłowania. Przez blisko 30 lat zdobyłem bardzo bogate doświadczenie ww swojej profesji co pozwala mi być bardzo skutecznym w tym co robię. Pracuje przez 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Usługi świadczę na obszarze Łodzi, Zgierza, Pabianic, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego, Rzgowa, Tuszyna i każdej innej miejscowości w promieni 40 km od granic administracyjnych Łodzi. Zapraszam do kontaktu pod nr tel. 603916263
Wpis w kategorii:

Gabinet Psychlogii i Psychoterapii

Psychoterapia indywidualna i par, pomoc psychologa. Pomoc w kryzysie, leczenie depresji, nerwic i lęków. Praca w oparciu o podejście humanistyczne, EMDR w leczeniu traumy.
Wpis w kategorii:

2017 © linkuj.pl - katalog stron