Ostatnio dodane lub modyfikowane wpisy w katalogu.

e-URSUS.pl - Katalog części zamiennych online

Najprawdopodobniej największy katalog części zamiennych do polskiego sprzętu rolniczego online. Dostępny z każdego miejsca na świecie, w którym jest dostęp do Internetu.Remontujesz, odbudowujesz ciągnik rolniczy, może jesteś kolekcjonerem i chcesz sprawdzić jaka dokładnie część powinna znaleźć się w twojej maszynie? W moim katalogu znajdziesz przejrzyste karty katalogowe z indeksem części zamiennych.Dobra wiadomość jest taka, że cały czas poszerzam moją bazę katalogową!
Wpis w kategorii:

Pomoc Drogowa Toruń

Pomoc Drogowa Kitek świadczy usługi w woj. Kujawsko Pomorskim. Nasza główna siedziba firmy mieści się w Toruniu przy ulicy SIeradzkiej 18. Jeżeli potrzebujesz wynająć samochód lub potrzebujesz pomocy drogowej skorzystaj z naszych usług. Nasza firma Pomoc Drogowa Kitek oferuje również usługę sprzedaży aut poleasingowych.
Wpis w kategorii:

Krakowski Sprzątanie

Krakowski Gebäudereinigung jest firmą świadczącą usługi sprzątania gruntowego dla domostw i firm. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Dägeling. Firma świadczy usługi w również w takich miastach jak: Itzehoe, Elmshorn czy Neumunster. Zachęcamy do skorzystania z usług tej firmy!
Wpis w kategorii:

Żłobek Przystanek Bobaska w Toruniu

W naszym żłobku posiadamy małe grupki dzieci, na które przypada wielu opiekunów, Wasze Dzieci są pod stałą opieką fizjoterapeuty oraz pielęgniarki. Nasz toruński żłobek jest w pełni monitorowany i posiada dostęp do tzw. oka rodzica. Zaufaj nam już dziś i zapisz swoje dziecko do naszego żłobka
Wpis w kategorii:

Best serwis - pogotowie zamkowe

Jeżeli Twoje auto się nie otwiera lub nie możesz dostać się do mieszkania, domu lub firmy - zadzwoń, pomożemy. Jesteśmy profesjonalnym pogotowiem zamkowym, otwieramy drzwi zawodowo i bez śladu. Pracujemy w Łodzi i okolicach (dojedziemy do każdej miejscowości w promieniu 35km od Łodzi). Jesteśmy dostępni pod numerem 508988009 przez 24h na dobę (także w święta)
Wpis w kategorii:

TanieZakwaterowanie.pl - Noclegi pracownicze Śląsk

Pomagamy ludziom poszukującym noclegów pracowniczych oraz właścicielom lokali, którzy potrzebują lokatorów. Na ten moment swoje działania skupiamy głównie na terenach województwa śląskiego i okolic. Szukasz noclegów czy też kwater pracowniczych na Śląsku? Trafiłeś idealnie! Specjalizujemy się w pracownikach z Ukrainy. Wejdź i wynajmij tanio!
Wpis w kategorii:

Szkolenia dla dekarzy. Lubelski Ośrodek Kształcenia Dekarzy - LOKD

Z inicjatywy lubelskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy w Listopadzie miało miejsce otwarcie nowoczesnego ośrodka kształcenia Dekarzy. Inwestycja daje ogromne możliwości organizowania szkoleń o tematyce Dekarskiej i nie tylko .Lubelski Ośrodek Kształcenia Dekarzy dysponuje salą do zajęć teoretycznych gdzie w komfortowych warunkach można przeprowadzić prezentację i wykłady. Duża Hala do zajęć praktycznych, wyposażona w profesjonalne makiety szkoleniowe, bogate zaplecze dydaktyczne daje możliwości przeprowadzenia szkolenia o każdej tematyce związanej z szeroko pojętym dekarstwem. Zapraszamy do współpracy Dekarzy ,hurtownie i składy budowlane a także producentów
Wpis w kategorii:

Kancelaria Notarialna Smolski Michał – Notariusz Tychy

Notariusz Michał Smolski jest powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną (czynności notarialnych). W zakresie swoich uprawnień działa, jako osoba zaufania publicznego, korzystając z ochrony przysługującej funkcjonariuszom publicznym.Zapraszamy do Kancelarii notarialnej, prowadzonej przez Michała Smolskiego, notariusza w Tychach, która jest w bliskim sąsiedztwie przystanku autobusowego Tychy Hotelowiec, obok Sądu Rejonowego w Tychach. W budynku przy ulicy Budowlanych 35 znajduje się winda, a w jego pobliżu duży parking. Udzielamy stronom bezpłatnych i wyczerpujących porad dotyczących dokonywanej czynności notarialnej, również online. Płatności można dokonać bezgotówkowo (smartfon, BLIK, karta VISA, Mastercard). Dziesięcioletnie doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zapewniamy pełną dyskrecję. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług notarialnych. Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i różnego rodzaju firm. Z dużym zaangażowaniem podchodzimy do naszych codziennych obowiązków. Zabezpieczenie interesów Klienta to podstawa naszej działalności.Zapraszamy w godzinach od 09:00 do 17:00.W celu szczegółowego ustalenia, jakie dokumenty będą konieczne do sporządzenia czynności należy skontaktować się z kancelarią (przez e-mail, telefonicznie lub osobiście). Udając się do notariusza należy mieć przy sobie ważny dowód osobisty lub inny dokument stwierdzający tożsamość. Dodatkowo przed dokonaniem czynności należy przygotować szczegółowe dane nią obejmujące w postaci:I) osoby fizyczne: imion i nazwisk stron, imion rodziców, numeru dowodu osobistego, PESEL, NIP, adresu zamieszkania, stanu cywilnego,II) osoby prawne – firmy osoby prawnej, REGON, NIP, siedziby, danych rejestrowych – numer rejestru, danych przedstawicieli.
Wpis w kategorii:

Izolacja samochodów dostawczych i zbiorników

Ocieplanie budynków, izolacja samochodów dostawczych i zbiorników i inne usługi związane z poprawą izolacji poddaszy, dachów i fundamentów znajdziesz w ofercie EkoDom, firmy z województwa pomorskiego. Profesjonalnie wykonane, bezpieczne i energooszczędne usługi - w ofercie izolacja samochodów dostawczych i zbiorników, ocieplanie budynków. Sprawdź ofertę - zadzwoń do firmy EkoDom (numer telefonu znajdziesz na stronie www).
Wpis w kategorii:

Regeneracja lamp - ProRetroFit Zielona Góra

Nasza firma specjalizuje się w regeneracji lamp samochodowych aut wszystkich marek. Praktycznie każdą lampę, nawet najsłabszą jestesmy w stanie odświeżyć do tego stopnia, że będzie świecić lepiej niż w momencie kupna. W naszej pracy wykorzystujemy lampy LED i ksenon najwyższej jakości. Zapraszamy
Wpis w kategorii:

SPRZĄTANIE KRAKÓW Euro-Cleanex zż

Szukasz profesjonalnej firmy do sprzątania?To świetnie! Euro-Cleanex Sprzątanie Kraków to profesjonalna firma zajmująca się porządkami w mieszkaniach, domach, biurach. Stosujemy sprzęt oraz środki czystości najwyższej jakości oraz renomowanych marek jakich jak Karcher , Tenzi , Cinex itp. dzięki czemu jakość świadczonych przez nas usług znacząco przewyższa konkurencje. Nasi doświadczeni pracownicy z łatwością uporają się z najtrudniejszymi wyzwaniami w tej branży.Czyszczenie po remontach , po budowach czy po prostu po wyprowadzce nie stanowi dla nas żadnego problemu, a w ręcz przeciwnie , podejmujemy się tego z przyjemnością ponieważ sprzątanie to nasza pasja :)Jak sprzątanie biur i mieszkań Kraków to tylko z nami, posiadamy świetnie przygotowane pakiety osobno dla osób prywatnych a i również dla biur. Dzięki temu dopasujemy się do twojego budżetu ,a zarazem jakość usług będzie świetna!Posiadasz biuro lub mieszkanie które wymaga stałej opieki, my Ci w tym pomożemy !Dzięki usłudze utrzymania czystości twoje życie tranie się prostsze , wyręczymy Cie w większości obowiązkach.Zapraszamy na naszą stronę tam dowiesz się więcej oraz do kontaktu:)
Wpis w kategorii:

2017 © linkuj.pl - katalog stron